شما اینجا هستید
آخرین اخبار » اطلاعیه سهام عدالت شهرستان باغملک

اطلاعیه سهام عدالت شهرستان باغملک

شهروندان میتوانند برای برطرف کردن مشکلات خود به دفتر سهام عدالت واقع در رستم آباد ، استادیوم ورزشی ، ساختمان قدیمی تربیت بدنی مراجعه کنند

با توجه به سئوالاتی از طرف سهامداران مبنی بر آخرین اخبار ها در خصوص ، وضعیت سهام عدالت ، واریزی سود سهام ، ثبت نام سهام عدالت و سهام متوفی حسین زنگنه مدیر سهام عدالت شهرستان توصیحات لازم را به شرح ذیل بیان کردند؛

در حال حاضر سودی که در نیمه اول سال ۹۸ توزیع میگردد ، برای دهک سوم که کارمندان و بازنشستگان لشکری و کشوری میباشد ، این تقسیم سود دنباله همان سودی میباشد که در نیمه دوم سال ۹۷ در بین دهک های مختلف توزیع گردید و عملکرد سال ۹۶ میباشد.

در نیمه دوم امسال توزیع سود سهام عدالت بر ای همه دهک ها میباشد ، عملکرد سال ۹۷ مبلغ سود پس از سود و زیان شرکتهای واگذار شده مشخص میشود.

هیچ گونه ثبت نام جدید سهام عدالت در کشور نمیباشد و این امر نیاز به مصوبه اصل ۴۴ دارد که در صورت اجرایی هم از طریق رسانه و هم به شکل شبکه های مجازی اعلام میگردد.

آن افرادی که متوفی یعنی فوت شده میباشند ولی سهامدار سهام عدالت بودند ، فعلا وارث آن میتواند با در دست داشتن مدارک های مورد درخواست که قبلا دفتر پیشخوان دولت آقای بیژنی معرفی شده مراجعه کنند و نسبت به سود سهام متوفی اقدام نماید.

نکته: در حال حاضر چون لایحه آزاد سازی سهام عدالت در حال مراحل قانونی میباشد ، لذا اصل سهام چه برای سهامداران و چه برای متوفی ها ارزش فعلی آن مشخص نشده است و خرید وفروش آن غیر قانونی میباشد.

گفتنی است که با توجه به نزدیکی اتمام برای ثبت شماره حساب شبا ، آن دسته از سهامدارانی که تا الان شماره حساب خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکردند نسبت به انجام آن اقدام نمایند و همشهریان گرامی برای پیگیری سهام خود میتوانند به دفتر سهام عدالت واقع در رستم آباد ، استادیوم ورزشی ، ساختمان قدیمی تربیت بدنی مراجعه کنند.

حسین زنگنه مدیر سهام عدالت شهرستان باغملک

Share

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

قلعه نیوز | پایگاه خبری قلعه نیوز