شما اینجا هستید
آخرین اخبار » رئیس آموزش و پرورش شهرستان باغملک در دیدار با سمن محیط زیست قلعه تل ؛از کمک های داوطلبانه انجمن های مردم نهاد استقبال می کنیم

بعد از ظهر امروز دیدار اعضای سمن محیط زیست قلعه تل ، رئیس هیت کوهنوردی شهرستان با مسئولین آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

در این دیدار علیدشت مدیر انجمن محیط زیست قلعه تل با اعلام آمادگی برای آموزش داوطلبانه فعالین محیط زیست در مدارس شهرستان از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تقاضا کرد تا مقدمات این حضور را فراهم کند.

همچنین کیانی رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان باغملک ضمن اعلام خبر آموزش ۴۰۰ نفر از متقاضیان مباحث کوهنوردی از ریاست آموزش و پرورش شهرستان درخواست کرد تا متقاضیان فرهنگی را به هیئت کوهنوردی معرفی کند.

فرهادی و برومند از معاونین آموزش و پرورش شهرستان نیز با تقدیر از زحمات دوستداران محیط زیست قلعه تل در جهت ترویج فرهنگ محیط زیست در شهرستان و بخصوص تلاش های سال های گذشته ای انجمن در مدارس شهرستان تقدیر کردند.

ناصر منگشتی رئیس آموزش و پرورش شهرستان باغملک بیان کرد: همه ی ما باید شکرگزار نعمت های خداوند بخصوص مواهب محیط زیست باشیم.

وی با تشکر از فعالین محیط زیست از اعلام داوطلبانه برای آموزش در مدارس خاطرنشان کرد: برای انجام یک کار جدی و ایجاد یک فرهنگ در جامعه باید آمزش را از مدارس و دانش آموزان آغاز کرد و ما مقدمات ورود فعالین محیط زیست به مدارس را فراهم خواهیم کرد.

Share

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

قلعه نیوز | پایگاه خبری قلعه نیوز