شما اینجا هستید
آخرین اخبار » فرمانده انتظامی شهرستان باغملک گفت؛کاهش ۱۱ درصدی سرقت در شهرستان باغملک/از مردم فهیم باغملک قدردانی می کنم

فرمانده انتظامی شهرستان باغملک گفت؛کاهش ۱۱ درصدی سرقت در شهرستان باغملک/از مردم فهیم باغملک قدردانی می کنم

عصر امروز به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی نشست فرماندهی انتظامی شهرستان باغملک با اصحاب رسانه در محل حوزه ی انتظامی شهرستان باغملک برگزار شد.

سرهنگ حسین ذلقی ضمن اعلام خبر کاهش ۱۱ درصدی سرقت در شهرستان بیان کرد: حمایت و همراهی مردم از فرزندان خود در نیروی انتظامی سبب شده تا بهترین شاخص های امنیت در شهرستان باغملک بدست بیاید و باید بگوییم مردم باغملک مردمی فهیم ،انقلابی و عاشق نظام و کشور هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان ضمن تشکر از یاری خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد وضعیت پرونده ی یازده حق التدریسی آموزش و پرورش شهرستان افزود: با ورود همکارانمان در پلیس آگاهی موضوع در دستور کار قرار گرفت چند متقاضی از این لیست شرایط جذب را داشته اند و تا اصلاح لیست کار متوقف شده است.

ذلقی در مورد مانیتورینگ شهرستان نیز گفت: بخشنامه ی مانیتورینگ شدن شهرهای شهرستان صادر شده است و طبق این بخش نامه مسئولیت جانمایی دوربین ها با نیروی انتظامیست که خوشبختانه این کار ضمن داشتن جنبه ی بازدارندگی در کشف سریع جرایم و کاهش هزینه های دولت نیز نقش مهمی خواهد داشت.

Share

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

قلعه نیوز | پایگاه خبری قلعه نیوز