شما اینجا هستید
آخرین اخبار » قدردانی جامعه کشتی شهرستان باغملک از توجه‌ ویژه استاندار خوزستان به کشتی شهرستان

قدردانی جامعه کشتی شهرستان باغملک از توجه‌ ویژه استاندار خوزستان به کشتی شهرستان

متن بیانیه ی کشتیگیران شهرستان باغملک که در فضای مجازی استان انتشار یافت بدین شرح است؛

به گزارش پایگاه خبری قلعه نیوز_ دکتر شریعتی از معدود استاندارانی است که مناطق محروم و کمتر برخوردار را با نگاهی ویژه و البته مستمر مورد توجه قرار داده و به صورت شبانه روزی در حال خدمت بی وقفه به هم استانی های خود است و این روحیه جهادی است که ایشان را از دیگر استانداران متمایز می‌کند. جامعه کشتی شهرستان باغملک و شهر قلعه تل نیز از نگاه و توجه ایشان مغفول نمانده است.

شهرستان باغملک که دارای پتانسیل های بسیاری در زمینه فعالیت های ورزشی و ازجمله کشتی می باشد در سال‌های متمادی مورد کم توجهی و بی مهری مسئولان واقع شده بود که این امر موجب شد کشتی این شهرستان از امکانات حداقلی هم محروم باشد.

بحمدالله با روی کار آمدن دکتر شریعتی استاندار خوزستان نگاه ویژه ای به مناطق محروم، خاصه در حوزه فعالیت های ورزشی شد و کشتی شهرستان باغملک نیز در این مدت توانست جان تازه ای گرفته و با امکاناتی که با عنایت ویژه استاندار محبوب و مردمی استان و در پی آن تلاش ها و پیگیری های رئیس و دبیر هیئت کشتی شهرستان صورت گرفت امید در دل جوانان منطقه ایجاد کرد.

لازم میدانیم از دکتر شریعتی استاندار سخت کوش، مردمی و با تدبیر استان، مهندس حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان، مهندس مجید برون مسئول دفتر استاندار، آقایان رحیمی مسئول هیئت کشتی و اکبر باقری دبیر هیئت کشتی شهرستان باغملک نیز قدردانی نماییم. و شاهد آن باشیم که با توجه ویژه به کشتی شهرستان باغملک و قلعه تل در آینده شاهد افتخار آفرینی جوانان این دیار باشیم.

والسلام جامعه ی کشتی شهرستان باغملک

Share

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

قلعه نیوز | پایگاه خبری قلعه نیوز