شما اینجا هستید
آخرین اخبار » کاهش ۱۱ درصدی جرائم در باغملک/حمایت تمام قد نیروی انتظامی از خبرنگاران شهرستان

صبح امروز ۲۰ مرداد ماه مراسم تقدیر از خبرنگاران شهرستان باغملک در دفتر فرمانده ی انتظامی شهرستان برگزار شد

سرهنگ حسین ذلقی با تاکید بر نقش خبرنگاران در استقرار امنیت گفت: ما همکاران خود را در نیروی انتظامی شهرستان سربازان نظامی و خبرنگاران را سربازان فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانیم.

وی با اشاره به مسائل پیش آمده در روستای هپرو افزود: دشمن بدنبال استفاده از ظرفیت های داخلی برای ضربه زدن به کشور است و متاسفانه برخی ها با ناآگاهی پیاده نظام دشمن می شوند که متاسفانه در ماجرای هپرو شاهد بودیم شخصی از عملیات پلیس برای اجرای حکم قانونی و درخواست مردم ،بصورت گزینشی فیلمبراداری می کند،که بلافاصله رسانه های بیگانه با تحریف ماجرا و دروغ پردازی فیلم را منتشر کردند.

وی ادامه داد: این فرد در همان مراحل آغازین انتشار فیلم توسط همکاران ما شناسایی،دستگیر و راهی زندان شد تا درس عبرتی باشد برای تمامی کسانی که قصد دارند با تحریف وقایع و دروغ پردازی به آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند.

سرهنگ ذلقی با اشاره به مقوله امنیت در جامعه بیان کرد: حدود ۵۴ دستگاه مسئول استقرار امنیت در جامعه هستند که نیروی انتظامی در صدر این جریان بصورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی است ، از این رو از خبرنگاران تقاضا داریم مارا مانند همیشه در محقق شدن این امر مهم یاری کنند.

فرمانده ی انتظامی شهرستان باغملک با اشاره به عملکرد یکساله ی نیروی انتظامی اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش همکارانم در نیروی انتظامی شهرستان بر اساس آمار رسمی از ابتدای سال جاری تا کنون با کاهش ۱۱ درصدی جرائم مواجه شدیم که از تک تک همکارانم تقدیر و تشکر می کنم.

سرهنگ ذلقی با اعلام افزایش دو برابری کشف سلاح غیر مجاز در شهرستان گفت: با همکاری و همراهی ریش سفیدان،بزرگان و معتمدین آمار استفاده از سلاح در مراسم کاهش چشم گیری داشت که نباید از نقش پر رنگ خبرنگاران در حوزه ی فرهنگسازی در این زمینه غافل بود.

وی از کشفیات نیروی انتظامی در بخش مواد مخدر نیز سخن گفت: بصورت معمول برخورد با مواد فروشان و سوداگران در دستور کار نیروی انتظامی می باشد اما در سه عملیات بزرگ در مجموع ۳۹ نفر در این خصوص بازداشت شدند.

وی ادامه داد: ما به فرمایش مولای متقیان اعتقاد داریم که “جوان یعنی جهان” به همین منظور برای حفظ کرامت برخی از این افراد،آنها را با مراقبت به کمپ های ترک اعتیاد تحویل دادیم تا انشاالله با بازیابی سلامت به جامعه بازگردند.

فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان باغملک با تقدیر از رسانه ای کردن خبر دستگیری سارقین سابقه دار در شهرستان تصریح کرد: این سارقین که در نورآباد ممسنی مرتکب قتل شده بودند و در استان های کهگلویه و بویر احمد ،فارس،بوشهر و خوزستان اقدام به سرقت مسلحانه کردند که با درایت و بی باکی پرسنل زحمت کش انتظامی شهرستان دستگیر شدند که پس از انتشار خبر متلاشی شدن این باند نیروی انتظامی شهرستان توسط مسئولین ارشد استان های مذکور مورد تقدیر قرار گرفت.

سرهنگ حسین ذلقی در پایان ضمن تقدیر از خبرنگاران شهرستان خاطر نشان کرد: از خبرنگاران درخواست داریم خبرهای انتظامی را از درگاه رسمی اخذ کنند و بدانند نیروی انتظامی با تمام توان از خبرنگاران زحمت کش شهرستان حمایت می کند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر توسط فرماندهی انتظامی شهرستان باغملک از خبرنگاران تجلیل شد.

Share

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

قلعه نیوز | پایگاه خبری قلعه نیوز